PAKEISK PURVICKĄ
Į ŠVARICKĄ!


Naujiems klientams* visų
programų pirmo mėnesio neriboto
ABONEMENTO kainai

-50 %
Su KODU*: BLIZGA50

ĮSIGYTI

*Akcija galioja 2022 04 13 - 2022 06 30, tik anksčiau neturėjusiems abonemento.
Akcijos sąlygos - puslapio apačioje.

Taip pat akcija galite pasinaudoti ir mobiliojoje aplikacijoje

Neriboto abonemento privalumai:

Nemokami salono
valymo siurbliai*

Švara per
2 minutes

Saugus plovimas
neišlipus

Platus tinklas
visoje Lietuvoje

*Su MAXI ir VIP abonementais

Naujiems klientams*
pirmo mėnesio neribotas
ABONEMENTAS

nuo

10,48

*Akcijos sąlygas galite rasti puslapio apačioje

Laukelyje „Turite nuolaidos kodą?“ suvedus
nuolaidos kodą, paspausti „Pridėti“

Akcijos sąlygos

  • Akcija taikoma tik naujiems klientams, anksčiau bet kuriuo laikotarpiu neturėjusiems abonemento konkrečiam automobiliui (valstybiniam numeriui).
  • Nuolaida pritaikoma užsakymo metu įvedus nuolaidos kodą.
  • Nuolaida vienkartinė ir taikoma tik pirmojo mėnesio abonemento kainai. Antram ir vėlesniems mėnesiams (abonementams) automatiškai taikoma visa standartinė abonemento kaina pagal kainyną, skelbiamą mūsų interneto svetainėje; Abonementas tęsiamas automatiškai už standartinę abonemento kainą. Jeigu pageidaujate, kad abonemento sutartis neprasitęstų antram ir vėlesniems mėnesiams, užsakius abonementą išjunkite automatinį pratęsimą.
  • Vieno mėnesio abonementas galioja 30 dienų.
  • Abonemento užsakymas galimas tik per https://naryste.svarosbroliai.lt/ arba Express tunelinės plovyklos programėlę.
  • Užsakant abonementą savitarnoje https://naryste.svarosbroliai.lt/ skiltyje „Nuolaidos kodas“ būtina spausti „Pridėti“, arba užsakant per Express tunelinės plovyklos programėlę skiltyje „Nuolaidos kodas“ spausti pliuso (+) ženklą.
  • Abonementas galioja tik vienam valstybiniam numeriui, numerio keitimo paslauga neteikiama. Jei kyla poreikis pakeisti numerį, abonementas yra nutraukiamas ir įmoka už įsigytą abonementą nėra grąžinama.
  • Pasikeitus automobilio savininkui, naujam savininkui negalint pasinaudoti akcija, kai šiam automobiliui abonementas buvo įsigytas ankstesnio savininko/valdytojo, prašome susisiekti el. pašto adresu naryste@svarosbroliai.lt ir Jums bus pritaikyta nuolaida (informacijos patikrinimui prašysime pateikti automobilio įsigijimo/savininko pasikeitimo duomenis).
  • Akcija nėra taikoma ir abonemento paslaugos neteikiamos transporto priemonėms, naudojamoms teikti pavėžėjimo, keleivių ir/ar krovinių vežimo už atlygį paslaugas ir/ar priklausančioms tokią veiklą vykdantiems subjektams, taip pat automobilių nuomos paslaugas teikiančioms įmonėms (įskaitant automobilių dalinimosi paslaugas teikiančias įmones).