MARIAUS ISTORIJA

„Kol kiti dažnai keičia darbovietes, aš ketinu dirbti čia“

Kadangi darbas patinka, nėra reikalo galvoti apie karjeros pokyčius.

Mano istorija prasidėjo nuo automechaniko specialybės, tačiau ši man buvo ne prie širdies, tad ieškojau kažko kito. Vieną dieną pamačiau „Švaros brolių“ reklamą ir nusprendžiau išmėginti savo jėgas, praėjau trijų dienų testą ir pradėjau darbuotis. Stebiu, kaip bendraamžiai dažnai keičia darbovietes, tačiau save laikau pastoviu žmogumi ir ketinu čia dirbti toliau. 

Kas man čia patinka?

Požiūris į darbuotojus. Taip pat patinka centras, kuriame dirbu – jis yra patogus, prižiūrėtas, didžiausias iš visų, esančių Vilniuje. Žinoma, būna, jog tenka pasikeisti su kolegomis ir padirbėti kituose centruose, trumpam pakeisti aplinką. Taip pat, motyvuoja ir bonusų sistema – bonuso dydis priklauso nuo dedamų pastangų, tad visuomet yra galimybė užsidirbti daugiau. Per ketverius metus suradau keletą draugų, su kuriais leidžiame laiką ir pasibaigus darbo valandoms. Na, o laisvalaikiu labiausiai mėgstu keliauti automobiliu.

Kokie yra mūsų klientai?

Patys įvairiausi. Tiesa, su jais tiesiogiai nebendrauju, tačiau atpažįstu  pagal automobilius. Yra tokių, kurie labiau rūpinasi transporto priemonės išore ir mažiau dėmesio skiria vidui, o kiti – atvirkščiai. Tai – įdomus paradoksas. Yra grupė žmonių, kurie nuolat įsigyja pilną paslaugų komplektą, tačiau kaskart atveža visiškai švarų automobilį ir baisu net jį ištepti. 🙂 Taigi, kiek skirtingų automobilių – tiek ir skirtingų jų šeimininkų.

Ką patarčiau draugui, kuris svarsto dėl darbo „Švaros broliuose“?

Patarčiau pabandyti ir išmėginti savo jėgas. Štai dabar, po ketverių metų, aš jau pats apmokau naujokus. Čia mes ieškome tokių darbuotojų, kurie suspėja, dirba vikriai ir tiksliai. Kadangi klientai turi laiko rezervacijas, negalime sau leisti prašyti jų palaukti. Šis darbas atrodo labai sunkus tik iš pradžių. Su laiku nereikia galvoti, kas po ko, viskas vyksta automatiškai. Pastaruoju metu dirbti čia ateina daugiausiai studentai, vyresni žmonės – truputį rečiau. Pastebėjau, kad vyresniems dažnai pristinga greičio, o jaunesniems – kruopštumo. Tačiau nereikia pergyventi – ir tas, ir tas ateina kartu su patirtimi.