Karjera

Siekiame, kad mūsų darbuotojai nuolat tobulėtų: mokytųsi iš patyrusių savo srities profesionalų, dirbtų su inovatyviomis technologijomis ir realizuotų save, siekdami karjeros mūsų įmonėje.

Apie „Švaros brolius“ Kodėl verta dirbti pas mus? Nerijaus istorija

Prisijunkite prie mūsų

Atviros pozicijos

Apie įmonę

Esame viena didžiausių ir sparčiausiai augančių švaros paslaugų įmonių Lietuvoje. Intensyvus darbo tempas, aukšti lūkesčiai darbo kokybei, nuolatinės inovacijos bei tobulėjimas – mūsų kasdienybė. Esame ambicingi, siekiame aukščiausių tikslų ir tikime, kad viskas įmanoma.

Pasiekti tokių rezultatų, kuriais galime didžiuotis šiandien, išlaikyti lyderio pozicijas ir toliau sėkmingai augti mums padeda jau daugiau kaip 500 darbuotojų!

Jei esi motyvuotas, myli savo pasirinktą darbą, esi orientuotas į rezultatus, tiki mūsų įmonės vizija ir misija, tau artimos mūsų įmonės vertybės, supranti, kad kokybė, greitis, nuoširdus rūpestis ir malonus aptarnavimas yra tai, ką labiausiai vertina šiandieninis klientas, kviečiame jungtis prie mūsų!

Savo veiklą pradėjome 1998 metais. Buvome pirmieji Lietuvoje, įdiegę Vakarų šalių standartais paremtą automobilių švaros centro modelį ir pasiūlę klientams kompleksines automobilių švaros paslaugas.

Šiandien turime 5 automobilių švaros centrus, 8 bekontaktes savitarnos plovyklas, 7 tunelines plovyklas ir teikiame ne tik automobilių švaros, bet ir patalpų valymo bei teritorijų priežiūros paslaugas. Per dieną pasirūpiname daugiau nei 4 000 klientų automobilių švara ir daugiau kaip 380 klientų patalpų švara.

Siekiame maksimaliai patenkinti savo klientų poreikius ir užtikrinti aukštą paslaugų kokybę, todėl nuolat mokomės, augame, tobulėjame, ieškome ir diegiame inovatyvius sprendimus bei plečiame savo paslaugų tinklą.

Misija

Kurti vertę formuojant švaros kultūrą.

Vizija

Sparčiausiai augantis tarptautinis švaros paslaugų tinklas.

Mūsų vertybės

Patikimumas

Laikomės įsipareigojimų, esame atviri, gerbiame save ir kitus.

Aistra

Keliame sau ambicingus tikslus, esame atsidavę savo darbui ir tikime tuo, ką darome.

Augimas

Nuolatos tobulėjame kurdami ir įgyvendindami inovacijas, ugdome ir skatiname lyderystę.

Tvarumas

Vystomės nuosekliai ir atsakingai.

Kodėl verta dirbti pas mus?

Inovacijų lyderystė

Kuriame inovacijas ir diegiame naujoves.

Dinamiška darbo aplinka

Pas mus kiekviena diena vis kitokia.

Stabilumas

Esame patikimas partneris ne tik savo klientams, bet ir darbuotojams.

Paslaugų kokybė

Rinkoje esame žinomi ir vertinami dėl aukštos paslaugų kokybės.

Tobulėjimas ir augimas

Padedame savo darbuotojams gilinti žinias ir plėsti kompetencijas.

Karjeros galimybės

Jei tik esi pasiryžęs tobulėti, talentingų žmonių visuomet laukia naujos galimybės.

Dėmesys ir įvertinimas

Mums rūpi mūsų darbuotojai, jų nuomonė, jų idėjos ir pasiūlymai.

Lanksčios darbo sąlygos

Siūlome darbo sąlygas, kurios leidžia skirti pakankamai laisvo laiko mokslams, šeimai ar laisvalaikiui.

Puiki komanda

Esame aktyvūs, darbštūs, žingeidūs, mėgstame švarą ir gerą nuotaiką.

Darbo aplinka

Suteikiame kokybiškas darbo priemones, kuriame patogią ir jaukią darbo aplinką.

Nerijaus istorija

Mūsų įmonėje darbą pradėjęs naujokas nuo plovėjo pareigų gali pakilti iki automobilių švaros centro vadovo, ką įrodo reali mūsų darbuotojo Nerijaus Petraičio sėkmės istorija. Kelmiškis Nerijus 2000 m. įsidarbino pirmoje ir tuo metu vienintelėje „Švaros brolių“ plovykloje Žirmūnuose ir, kadangi pasižymėjo tinkamu požiūriu į darbą, po poros metų tapo kokybės kontrolieriumi. Nerijus stebėjo, kad visi plovyklą paliekantys automobiliai būtų nepriekaištingai švarūs. Vadovai įvertino Nerijaus darbo rezultatus ir jis buvo paaukštintas į meistro priėmėjo pareigas. Jo darbotvarkę apėmė bendravimas su klientas, užsakymų priėmimas bei personalo koordinavimas. Po 15 metų atkaklaus darbo tapo savitarnos plovyklų tinklo vadovu. Šiuo metu Nerijus prižiūri 8 savitarnos plovyklas visoje Lietuvoje. Jo darbas – užtikrinti savitarnos plovyklų efektyvumą, koordinuoti už kiekvieną plovyklą atsakingus žmones. Karjeros laiptais žengti jam padėjo atkaklus darbas bei pedantiškas požiūris į automobilių švarą.

2000 m.Pradėjo karjerą kaip plovėjas automobilių švaros centre

2010 m.Tapo automobilių švaros centro vadovu

2015 m.Tapo bekontakčių savitarnos plovyklų tinklo vadovu