Švaros paketas

Pasirūpinę automobilio išorės švara tunelinėje plovykloje, salono švarą patikėkite „Švaros brolių“ profesionalams: pasinaudokite pasiūlymu „Švaros brolių“ švaros centruose, po kurio džiaugsitės ne tik švaria automobilio išore, bet ir dezinfekuotu automobilio salonu.

Tunelinė plovykla + apsilankymas švaros centre

Po apsilankymo tunelinėje plovykloje su VIP programa, atvykite į bet kurį mūsų švaros centrą, kur salono valymą galėsite įsigyti vos už 14,94 EUR, o mes, savo ruožtu, papildomai padovanosime NEMOKAMĄ profesionalią salono dezinfekciją.

Švaros centruose klientus priimame taikydami visas saugumo priemones, paslaugą atliekame lanksčiai ir operatyviai. Atvykus procedūrai, mūsų profesionalai automobilio saloną išvalys ir išsiurbs itin kruopščiai, su specialiomis valymo priemonėmis. Nepriekaištingai bus išvalomi salono kilimėliai, nuvalomi langai.

Po salono išvalymo, pasirūpinsime ir nematomais, galimai pavojingais nešvarumais – profesionalią dezinfekciją atliksime su naujos kartos rūko patranka, kuri mažomis dalelėmis akimirksniu padengia net ir sunkiai prieinamas vietas. Dezinfekcija šiuo aparatu siekia net 99% efektyvumą.

Atsiskaitykite SMART arba Rezervacija švaros centre

Sąlygos:

  • Atvykus į artimiausią švaros centrą, pasakykite mūsų darbuotojui kampanijos kodą „Dezinfekcija“ ir Jums bus pritaikytas šis specialus pasiūlymas.
  • Išankstinė rezervacija nebūtina.
  • SMART naudotojus kviečiame pasiūlymu pasinaudoti per 10 dienų nuo apsilankymo tunelinėje plovykloje, bet ne vėliau kaip iki sausio 31 dienos.
  • Tunelinių plovyklų abonementų turėtojus pasiūlymu pasinaudoti kviečiame iki sausio 31 dienos.

Švaros centrai

Čia visas mūsų dėmesys sutelktas į smulkmenas, aukščiausią paslaugų kokybę ir asmeninius poreikius.

Komplektų kainos Paslaugų kainos Plovyklų adresai