• Lietuvių
  • English
  • Russian

Automobilio šlifavimas ir poliravimas

Automobilį švariai nuplauname ir nuvalome kelio apnašas. Tuomet kėbulą poliruojame, panaikindami ant jo esančias hologramas ir gilesnius suraižymus. Ši paslauga atliekama, kai kėbulo lako būklė prastesnė nei vidutinė.

Automobilio kėbulo intensyvus poliravimas

Automobilį švariai nuplauname ir nuvalome kelio apnašas. Tuomet kėbulą poliruojame, panaikindami ant jo esančias hologramas bei kitus nedidelius pažeidimus. Ši paslauga skirta vidutiniškai subraižytam kėbului.

Automobilio kėbulo poliravimas

Automobilį švariai nuplauname ir nuvalome kelio apnašas. Tuomet atliekame įprastinį kėbulo poliravimą, kuris atnaujina kėbulo spalvą ir sumažina paviršiaus įbrėžimus. Ši paslauga skirta mažai subraižytam kėbului.

Vienos detalės aktyvus poliravimas

Šios paslaugos metu poliruodami pašaliname ant automobilio detalių esančių kalkių ir vabzdžių likučius bei smulkius lako įbrėžimus. Poliravimas atliekamas vidutinio arba mažo intensyvumo ir skirtingo grublėtumo pastomis. Detalės paviršius nėra šlifuojamas.

Salono kiliminės dangos siurbimas

Saloną valome galingais trijų turbinų siurbliais, kurių galia, lyginant su buitiniais, yra kelis kartus didesnė, todėl dulkes pašaliname ne tik nuo paviršių. Toks rezultatas buitiniais prietaisais nėra pasiekiamas.

Sėdimų vietų siurbimas (1 vnt.)

Saloną valome galingais trijų turbinų siurbliais, kurių galia, lyginant su buitiniais, yra kelis kartus didesnė, todėl dulkes pašaliname ne tik nuo paviršių. Toks rezultatas buitiniais prietaisais nėra pasiekiamas.

Lango valymas (1 vnt.)

Langus plauname valančiu ir nuriebinančiu valikliu, o tuomet nusausiname iki idealaus blizgesio.

Durų guminių sandarinimo tarpinių sutepimas nuo užšalimo

Prasidėjus pirmiesiems šalčiams, svarbu pasirūpinti sandarinimo gumomis, antraip dėl likusios drėgmės jos gali prišalti prie metalinių paviršių, o išsausėjusios – sukels girgždesį.

Lipdukų nuėmimas (nuo vienos detalės)

Atsižvelgdami į plėvelės tipą, lipdukus šildome, valome tirpikliais bei kitomis specialiomis priemonėmis. Vėliau juos nuimame ir pašaliname visus klijų likučius.

Automobilio dugno plovimas

Ypač svarbu periodiškai plauti automobilio dugną, nes jį nuolat veikia drėgmė, įvairiose ertmėse, prie išmetimo sistemos, pakabos dalyse kaupiasi purvas ir todėl atsiranda korozija.