Kiliminių dangų, minkštų baldų cheminis valymas

Sausas arba drėgnas giluminis cheminis valymas – vienas patikimiausių būdų sugrąžinti kilimams bei baldams pirminę išvaizdą. Taip pat šie valymo būdai iš kilimų ir baldų panaikina namų dulkes, namų dulkių erkutes ir gyvūnų plaukus, kurie sukelia kvėpavimo takų alergijas. Valymo darbai atliekami naudojant „Taski“ ir „Kärcher“ įrangą bei „JohnsonDiversey“ ir „EcoLab“ sertitifikuotas, aukščiausios kokybės lygį atitinkančias valymo priemones, kurios nežaloja valomų paviršių, atitinka higienos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.

Drėgnas cheminis valymas

Drėgnas cheminis valymas yra skirtas ypač suteptoms kiliminėms dangoms valyti. Tinka valyti tik visiškai prie pagrindo priklijuotą ir nenatūralią kiliminę dangą. Paslaugos metu kiliminė danga yra plaunama diskinėmis plovimo mašinomis, naudojant specialius šampūnus ir stiprias dėmių šalinimo priemones bei galingus siurblius.

Cheminis valymas, naudojant sausų putų generatorių

Šis valymas tinka visų tipų kiliminėms dangoms ar kilimams. Prieš valant, kilimai yra išsiurbiami giluminio valymo siurbliu, vėliau naudojamas sausų putų generatoriaus. Juo yra gaminamos 2-10 % drėgnumo putos, kurios iškelia giluminį purvą į paviršių, o vėliau jis išsiurbiamas galingais siurbliais. Kadangi putos savyje turi mažai drėgmės, išvalytais kilimais galima vaikščioti netrukus po cheminio valymo.

Susisiekite

Valymo darbai

Patikėkite savo verslo erdvės švarą mums – ji solidžiai atspindės jūsų įvaizdį. Valome kruopščiai, o atidumą ir profesionalumą garantuojame.

Kasdieniai darbai Specialieji valymo darbai Teritorijų tvarkymas