Vaškavimas ir alyvavimas

Vaškavimas

 

Dangų vaškavimas neleidžia į paviršius įsigerti nešvarumams ir skysčių paliekamoms dėmėms, apsaugo jį nuo įvairių įbrėžimų.

Vaškavimo metu danga yra padengiama vaško plėvele, kuri neleidžia į paviršiaus poras įsiskverbti nešvarumams ir suteikia jam blizgesio bei apsaugo nuo braižymosi. Vaškavimas tinka įvairioms PVC dangoms: linoleumui, marmaleumui, tarketui (parketui?), betono, teraco, laminato dangoms ir mediniams paviršiams.

 

Alyvavimas

 

Dangų alyvavimas neleidžia į paviršius įsigerti nešvarumams ir skysčių paliekamoms dėmėms, apsaugo jį nuo įvairių įbrėžimų.

Alyvavimas tinka medinėms grindims. Alyva apsaugo medieną nuo dėmių, nes neleidžia į ją įsigerti išpiltiems skysčiams. Taip pat alyvavimas ypač vertinamas žmonių, kurie vaikščiodami basomis kojomis, nori jausti natūralią medienos tekstūrą. Norint padidinti atsparumą, tokias grindis patariama papildomai vaškuoti.

 

Susisiekite

Valymo darbai

Patikėkite savo verslo erdvės švarą mums – ji solidžiai atspindės jūsų įvaizdį. Valome kruopščiai, o atidumą ir profesionalumą garantuojame.

Kasdieniai darbai Specialieji valymo darbai Teritorijų tvarkymas