Saltoniškių g. 9 PC „Panorama“

Automobilio kėbulo padengimas „Permanon“ danga

Paslaugos metu kėbulas yra padengiamas trumpalaike apsaugine „Permanon“ danga, kuri suteikia paviršiui blizgesio, atnaujina jo spalvą ir apsaugo nuo purvo.

Vabzdžių likučių šalinimas nuo automobilio kėbulo, po plovimo poliruojant

Siekdami pašalinti įsisenėjusias vabzdžių likučių dėmes, naudojame specialias valymo priemones, šluostes, mirkome kėbulą, o vėliau jį poliruojame.

Padangų juodinimas, atnaujinimas

Ši paslauga ne tik suteikia kėbului estetikos, bet ir apsaugo padangas nuo sutepimo, užmaskuoja įbrėžimus.

Diskų valymas (1 vnt.)

Nešvarumus, atsirandančius dėl stabdžių kaladėlių apnašų ir diskų sąlyčio (geltonis, bitumo bei smalos dėmės), nuplauti rankomis yra beveik neįmanoma. Tam mes naudojame bitumo tirpiklius bei rūgštinius valiklius ir taip grąžiname diskams gamyklinę išvaizdą.

Kelio apnašų (dervų) valymas nuo automobilio kėbulo

Kelio apnašos padengia kėbulą lipniomis bitumo dalelėmis, todėl transporto priemonė praranda estetiką, blizgesį, prie jos labiau kimba druskos, dulkės ir kiti nešvarumai, kurių paprastu automobilio šampūnu nuplauti nepavyksta. Specialių priemonių pagalba pašalinsime prikibusias dervas ir kitas kelio apnašas, taip grąžindami kėbului originalią išvaizdą.

Salono siurbimas

Šios paslaugos metu išsiurbiame kilimus, kilimėlius ir sėdynes, tarpus tarp jų ir erdvę po jomis. Guminius kilimėlius plauname, o tekstilinius – siurbiame bei valome (plauname tik cheminio valymo metu).

Bagažinės siurbimas

Kruopščiai išsiurbiame bagažinės viršutinę dalį ir dėklus. Nesiurbiame po dangčiu, atsarginio rato erdvės bei uždarų skyrių

Dulkių valymas (nuo plastmasinių detalių salone)

Automobilio salono plastikinius paviršius dengiančias dulkes valome drėgna šluoste. Šios paslaugos metu dėmių nevalome ir impregnantų nenaudojame.

Guminių kilimėlių plovimas (1 vnt.)

Kilimėlius plauname purvo tirpikliu ir šampūnu, šveičiame kempine arba šepetėliu (atsižvelgdami į kilimėlių raštą bei tekstūrą), skalaujame vandeniu ir sausiname suslėgtu oru.

Langų valymas

Langams nuvalyti naudojame specialius valiklius ir smulkaus porėtumo mikropluošto šluostes.