Valymo paslaugos

Kasdieniai valymo darbai

Galime suteikti kone visas įmanomas valymo ir aplinkos tvarkymo paslaugas įmonėms bei privatiems asmenims ir taip sutaupyti brangų jūsų laiką. Savo darbe naudojame aukštos kokybės švaros priemones ir kokybišką įrangą, valome kruopščiai, garantuojame atidumą ir profesionalumą. Mes ne tik išvalysime jūsų darbo aplinką, tačiau taip pat pasirūpinsime visomis reikalingomis higienos priemonėmis: pradedant tualetiniu popieriumi, baigiant – valymo priemonėmis. Taip pat nuomojame ir keičiame drėgmę bei nešvarumus sugeriančius kilimėlius. Dirbdami naudojame aukščiausios kokybės „Tork“, „Katrin“, „Grite“ ir kitų gamintojų higienos priemones.

Kokybės kontrolė

Elektroninė vizualios kokybės užtikrinimo sistema ne tik operatyviai fiksuojame, kaip sprendžiamos jūsų sukurtos užduotys, bet ir tiesiogiai komunikuojame su atsakingu darbuotoju.

SOS valytojos

Mūsų valytojos visada atvyksta į darbą. Jeigu turimas personalas suserga ar atostogauja, skiriame jam pamainą.

Švaros grupės vadovai

Užsisakę paslaugas, sulauksite jums paskirto švaros grupės vadovo, kuris tiesiogiai atsakingas už klientų valymo paslaugų kokybę. Vadovai pažįsta savo klientus, todėl jūsų asmeniniai poreikiai bus išgirsti.

Palikite visus rūpesčius mums

Specialieji valymo darbai

Esame lankstūs, todėl priimame įvairias užklausas – kol kas dar neteko susidurti su neįveikiama misija.

Sužinoti daugiau

Teritorijų tvarkymas

Aplinkos tvarkymas ir priežiūra reikalauja nemažai pastangų ir laiko, todėl patikėkite tai mums.

Sužinoti daugiau