Valymo paslaugos

Kasdieniai valymo darbai

Patikėkite darbo aplinkos švarą mums ir ji solidžiai atspindės jūsų įvaizdį!

Galime suteikti kone visas įmanomas valymo ir aplinkos tvarkymo paslaugas įmonėms bei privatiems asmenims ir taip sutaupyti brangų jūsų laiką. Savo darbe naudojame aukštos kokybės švaros priemones ir kokybišką įrangą, valome kruopščiai, garantuojame atidumą ir profesionalumą. Mes ne tik išvalysime jūsų darbo aplinką, tačiau taip pat pasirūpinsime visomis reikalingomis higienos priemonėmis: pradedant tualetiniu popieriumi, baigiant – valymo priemonėmis. Taip pat nuomojame ir keičiame drėgmę bei nešvarumus sugeriančius kilimėlius. Dirbdami naudojame aukščiausios kokybės „Tork“, „Katrin“, „Grite“ ir kitų gamintojų higienos priemones.

Kokybiški kasdienio valymo darbai

Kokybės kontrolė

Elektroninė vizualios kokybės užtikrinimo sistema ne tik operatyviai fiksuojame, kaip sprendžiamos jūsų sukurtos užduotys, bet ir tiesiogiai komunikuojame su atsakingu darbuotoju.

SOS valytojos

Mūsų valytojos visada atvyksta į darbą. Jeigu turimas personalas suserga ar atostogauja, skiriame jam pamainą.

Švaros grupės vadovai

Užsisakę paslaugas, sulauksite jums paskirto švaros grupės vadovo, kuris tiesiogiai atsakingas už klientų valymo paslaugų kokybę. Vadovai pažįsta savo klientus, todėl jūsų asmeniniai poreikiai bus išgirsti.

Palikite visus rūpesčius mums

Susisiekite

Gaukite pasiūlymą

Atskirų darbų (neturint bendradarbiavimo sutarties), minimali užsakymo vertė 200 EUR

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Sutikimas