Verslui

pasiūlymai jūsų verslo automobilių ar patalpų švarai

Mums svarbūs jūsų norai, todėl teikiame individualius pasiūlymus automobilių bei patalpų švarai.

PATALPŲ VALYMAS

Puoselėjame švarią darbo erdvę, kuria didžiuositės

Valydami patalpas, laikomės visų savo įsipareigojimų klientams ir užtikriname reprezentacinę švarą. Jūsų poreikiai – mūsų prioritetas, todėl teikiame geriausius individualius pasiūlymus verslo klientams. Norėdami gauti optimaliausią asmeninį pasiūlymą, kreipkitės.

PATALPŲ DEZINFEKAVIMAS

Kuriame palankią terpę darbui, bet ne virusui

Atliekame profilaktinį ir baigiamąjį dezinfekavimą patalpose kuriose buvo ar galima buvo COVID-19 virusas.

Verslo švara savitarnos plovyklose

Užtikriname automobilių švarą savitarnos plovyklose

Patogus atsiskaitymas. Įmonės darbuotojai gauna savitarnos mokėjimo kortelę, su kuria atsiskaito už paslaugas be grynųjų pinigų ar banko kortelių. Patogi apskaita. Galėsite papildyti savitarnos mokėjimo kortelę pagal išankstinę sąskaitą faktūrą, o kiekvieną mėnesį apskaičiuojamas išnaudojimas ir parengiame sąskaita faktūrą už suteiktas paslaugas/impulsus. Galimybė kontroliuoti išlaidas. Į kiekvieną savitarnos mokėjimo kortelę galite „įdėti“ tiek plovimo impulsų (pinigų), kiek norite, tai leidžia aiškiai prognozuoti ir planuoti švaros paslaugų išlaidas Jūsų verslui.

Tunelinių plovyklų abonementai verslui

Suteikiame bilietus į nepriekaištingą švarą

Nuo šiol galite patogiau ir greičiau internetu nusipirkti tunelinių plovyklų abonementus savo verslo automobiliams.

Automobilių švaros paslaugos

Paverčiame automobilius Jūsų sėkmės atspindžiu

Iki smulkmenų pasirūpinsime jūsų transporto priemonių išvaizda, o jums liks malonioji dalis – judėti į sėkmę. Susisiekite su mumis ir mes jums pateiksime individualų pasiūlymą automobilių švarai palaikyti.

Kodėl verta rinktis mus?

Verslo mokėjimo kortelė

Verslo klientams skirta mokėjimo kortelė užtikrina itin patogų ir greitą atsiskaitymą už automobilių švaros paslaugas Jūsų įmonės darbuotojams. Išmani apskaitos sistema palengvins automobilių švaros paslaugų administravimą ir suteiks galimybę kontroliuoti įmonės išlaidas.

Nuolaidų sistema

Kiekvienas verslas yra unikalus, dėl to atsižvelgę į jūsų poreikius parinksime optimaliausią sprendimą automobilių švarai.

Dovanų kuponai

Visais laikais dovanos buvo ir yra svarbus kokybiškų santykių elementas. Nustebinkite savo klientus ar verslo partnerius kokybiška ir praktiška dovana – „Švaros brolių“ dovanų kuponu. Esame lankstūs, mūsų dovanų kuponai gali būti jūsų pasirinktai pinigų sumai arba konkrečioms mūsų paslaugoms.

Labiausiai atpažįstama automobilių švaros įmonė Lietuvoje

Švaros brolių klientai labiausiai vertina platų paslaugų tinklą, gaunamas pridėtines naudas, aukštą paslaugų kokybę. Kadangi sau keliame ambicingus tikslus ir esame atsidavę savo darbui, galime užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę – nepriekaištingą automobilių švarą.

Laikomės įsipareigojimų ir būdami atviri bei gerbiantys kitus, siekiame surasti klientams naudingiausią sprendimą.

Taip pat nuolat augame, plečiame savo tinklą bei diegiame naujausias inovacijas tam, kad klientams būtų dar patogiau naudotis mūsų paslaugomis. Šiuo metu esame įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje bei Molėtuose.

80%

klientų pasinaudoję bent kartą mūsų paslaugomis ir toliau renkasi mus kaip savo švaros tiekėją.

90%

klientų vertina mus už platų paslaugų spektrą, aukštą aptarnavimo kultūrą ir įmonės įvaizdį rinkoje.

„Synopticom“ tyrimo duomenys.

Individualus pasiūlymas Jūsų verslui

Gaukite pasiūlymą

Gaukite pasiūlymą