Verslui

pasiūlymai jūsų verslo automobilių ar patalpų švarai

Mums svarbūs jūsų norai, todėl teikiame individualius pasiūlymus automobilių bei patalpų švarai.

PATALPŲ VALYMAS

Puoselėjame švarią darbo erdvę, kuria didžiuositės

Valydami patalpas, laikomės visų savo įsipareigojimų klientams ir užtikriname reprezentacinę švarą. Jūsų poreikiai – mūsų prioritetas, todėl teikiame geriausius individualius pasiūlymus verslo klientams. Norėdami gauti optimaliausią asmeninį pasiūlymą, kreipkitės.

PATALPŲ DEZINFEKAVIMAS

Kuriame palankią terpę darbui, bet ne virusui

Atliekame profilaktinį ir baigiamąjį dezinfekavimą patalpose kuriose buvo ar galima buvo COVID-19 virusas.

Verslo švara savitarnos plovyklose

Užtikriname automobilių švarą savitarnos plovyklose

Savitarnos plovyklose, kurių yra net 21 visoje Lietuvoje, galite Jums patogiu metu 24/7 ne tik nusiplauti skirtingų gabaritų transporto priemones (automobiliai, mikroautobusai, motociklai, dviračiai), tačiau ir išsiurbti automobilio saloną, jame dulkes nupūsti aukšto slėgio pūtikliu, įsigyti vienkartinių servetėlių, turint savo šluostę pasinaudoti plovyklose esančiais praustuvais, kilimėlių laikikliais, specialiai įrengtais dviračių stovais, užsipilti langų skysčio.

Verslo klientams patogus atsiskaitymas mobiliąja programėle SNABB. Patogi apskaita: kiekvieną mėnesį apskaičiuojame suteiktas paslaugas/impulsus ir parengiame sąskaitą faktūrą už jas.

Automobilių švaros paslaugos

Paverčiame automobilius Jūsų sėkmės atspindžiu

Iki smulkmenų pasirūpinsime jūsų transporto priemonių išvaizda, o jums liks malonioji dalis – judėti į sėkmę. Susisiekite su mumis ir mes jums pateiksime individualų pasiūlymą automobilių švarai palaikyti.

Kodėl verta rinktis mus?

eVerslo mokėjimo kortelė

Verslo klientams skirta mokėjimo kortelė užtikrina itin patogų ir greitą atsiskaitymą už automobilių švaros paslaugas Jūsų įmonės darbuotojams. Išmani apskaitos sistema palengvins automobilių švaros paslaugų administravimą ir suteiks galimybę kontroliuoti įmonės išlaidas.

Nuolaidų sistema

Kiekvienas verslas yra unikalus, dėl to atsižvelgę į jūsų poreikius parinksime optimaliausią sprendimą automobilių švarai.

Dovanų kuponai

Visais laikais dovanos buvo ir yra svarbus kokybiškų santykių elementas. Nustebinkite savo klientus ar verslo partnerius kokybiška ir praktiška dovana – „Švaros brolių“ dovanų kuponu. Esame lankstūs, mūsų dovanų kuponai gali būti jūsų pasirinktai pinigų sumai arba konkrečioms mūsų paslaugoms.

ABIAUSIAI ATPAŽĮSTAMA AUTOMOBILIŲ ŠVAROS ĮMONĖ LIETUVOJE
Labiausiai atpažįstama automobilių švaros įmonė Lietuvoje

Švaros brolių klientai labiausiai vertina platų paslaugų tinklą, gaunamas pridėtines naudas, aukštą paslaugų kokybę.

Kadangi sau keliame ambicingus tikslus ir esame atsidavę savo darbui, galime užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę – nepriekaištingą automobilių švarą. Laikomės įsipareigojimų ir būdami atviri bei gerbiantys kitus, siekiame surasti klientams naudingiausią sprendimą.

Taip pat nuolat augame, plečiame savo tinklą bei diegiame naujausias inovacijas tam, kad klientams būtų dar patogiau naudotis mūsų paslaugomis. Šiuo metu esame įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje bei Molėtuose.

90%

klientų vertina mus už platų paslaugų spektrą, aukštą aptarnavimo kultūrą ir įmonės įvaizdį rinkoje.

80%

klientų pasinaudoję bent kartą mūsų paslaugomis ir toliau renkasi mus kaip savo švaros tiekėją.

„Synopticom“ tyrimo duomenys.

Individualus pasiūlymas Jūsų verslui

Gaukite pasiūlymą

Gaukite pasiūlymą

Atskirų darbų (neturint bendradarbiavimo sutarties), minimali užsakymo vertė 200 EUR

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Sutikimas