2023-01-12

Kėbulo poliravimas ir cheminis valymas

Populiariausios „Švaros brolių“ automobilių švaros centrų paslaugos:

Viso kėbulo poliravimas – atliekant kėbulo poliravimą, yra pašalinami jo įbrėžimai, hologramos, kėbulo spalva tampa gyvesnė, paviršius glotnesnis, atsparesnis purvui ir lengviau valomas. Mūsų meistrai kėbulą švariai nuplauna, panaikina ant jo esančias apnašas ir profesionaliai nupoliruoja.

Trukmė priklauso nuo kėbulo būklės, bet mažiausiai trunka 6 valandas (visa darbo diena).

Cheminis valymas – atliekant cheminį valymą, panaikiname įsisenėjusias dėmes, kurių neįmanoma pašalinti siurbiant ar šluostant. Švarą užtikriname ne tik paviršiuje, bet ir gilesniuose sluoksniuose: drėkiname ir impregnuojame odą, atnaujiname saloną. Automobilį nuplauname, išvalome visų langų kraštus, tada panaudojame valymo priemones ir pasirūpiname salonu nuo viršaus iki pat apačios. Galiausiai – saloną išdžioviname.

Paslaugos trukmė – nuo 6 iki 8 valandų. Cheminį valymą darome ir vienai detalei.

Automobilio padengimas keramine danga – po automobilio poliravimo, mūsų profesionalai rekomenduoja rinktis kėbulo padengimą keramine danga. Taip sukuriamas papildomas kėbulo sluoksnis, garantuojantis dar solidesnį jo blizgesį ir spalvą. Keraminė danga yra labai tvirta automobilio apsauga nuo drėgmės ir pirminio aplinkos poveikio, o po procedūros transporto priemonės priežiūra tampa ypač lengva.

Paslaugos trukmė – 3 valandos po poliravimo (dengiami 3 sluoksniai). Norėdami geriausio rezultato, keraminį sluoksnį apsaugokite nuo vandens mažiausiai 12 valandų po padengimo.