2021-03-03

Atsinaujinome: dar galingesnis džiovinimas

Su technologijomis koja kojon žengiame tam, kad tunelinių plovyklų klientams galėtume pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas ir inovatyvius automobilio plovimo sprendimus. Atsinaujinusios tunelinės plovyklos, įsikūrusios Vilniuje Fabijoniškių g. 5D, Justiniškių g. 145 ir Savanorių pr. 137, bei Kaune, Baltų pr. 22 ir Savanorių pr. 441A, paruoštos klientams suteikti dar kokybiškesnio plovimo patirtį su galingesniu džiovinimu.

Nėra abejonių, kad džiovinimas – itin svarbus kiekvienos automobilio plovimo programos žingsnis, tad investavome į modernias džiovinimo sistemas, kad mūsų tunelinėse plovyklose teikiamos paslaugos atitiktų aukščiausius „Švaros brolių“ kokybės standartus. Atsinaujinusių tunelinių plovyklų klientai dabar džiaugsis dar tobulesniu kėbulo blizgesiu – nepriekaištingą džiovinimą MAXI ir VIP plovimo programas pasirinkusiems klientams užtikrins nauja, moderni džiovinimo sistema su daugiau galingų džiovintuvų. Kad iš plovyklos išriedėtumėte pasiruošę blizgančioms kelionėms!

Atvykite į Jums artimiausią atnaujintą tunelinę plovyklą ir išbandykite efektyvesnį džiovinimą jau dabar – laukiame Vilniaus Fabijoniškių g. 5D, Justiniškių g. 145 ir Savanorių pr. 137 bei Kauno Baltų pr. 22 ir Savanorių pr. 441A tunelinėse plovyklose!

Įsigykite abonementą    SMART mokėjimai