2022-07-29

 

„Švaros broliai“ atnaujino automobilių švaros centrų rezervacijos sistemos veiklą

Užbaigus nuodugnią saugumo patikrą „Švaros broliai“ atnaujino savo automobilių švaros centrų rezervacijos sistemos veiklą. IT auditas parodė, kad ji yra saugi naudojimui, taip pat įvesta papildomų saugomų priemonių. 

„Per pastarąjį mėnesį tiek mūsų vidinė IT komanda, tiek išoriniai saugumo specialistai atliko nuodugnią automobilių švaros centrų rezervacijos sistemos patikrą. Pastaroji parodė, kad sistema – saugi, o jos saugomiems klientų duomenims – vardai, pavardės, automobilių valstybiniai numeriai, telefonai ir el. pašto adresai – naujos grėsmės nekyla. Prieš atstatant sistemos darbus norėjome būti 100 proc. tikri dėl jos patikimumo. Dar kartą atsiprašome savo klientų, kurie buvo paveikti šios atakos“, – sako Lina Žagarienė, „Švaros brolių“ direktorė. 

Taip pat buvo įvestos ir papildomos saugomo priemonės – nuo šiol šios rezervacijos sistemos kaupiami duomenys bus papildomai šifruojami.  

„Daugiau informacijos apie įsilaužimą šiuo metu pateikti negalime – Policija, Nacionalinis kibernetinio saugumo centras, Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija atlieka tyrimus. Aktyviai su šiomis institucijomis bendradarbiaujame ir teikiame visą informaciją“, – teigia L. Žagarienė.  

„Švaros brolių“ automobilių švaros centrų klientai vizitus gali vėl rezervuoti per programėlę „Android“ įrenginiams bei „Apple“ įrenginiams ir švaros centrų internetinėje svetainėje ar paskambinus į klientų aptarnavimo centrą.  

Kaip buvo skelbta anksčiau, su mokėjimais susijusi informacija – banko sąskaitų, mokėjimo kortelių duomenys, ir kiti itin jautrūs duomenys, kaip asmens kodai, namų adresai, nutekėjusioje duomenų bazėje saugomi ir kaupiami nebuvo.  

Taip pat vidinis IT auditas patvirtino pirminę informaciją, kad kitų „Švaros brolių“ verslų – tunelinių plovyklų, patalpų valymo verslų, savitarnos plovyklų – klientų duomenys šios atakos metu nebuvo paliesti. 

„Švaros broliai“ Vilniuje valdo penkis automobilių švaros centrus. 

Kaip rezervuoti vizitą „Švaros brolių“ automobilių švaros centre? 

Užsukite į rezervacijos sistemą mūsų svetainėje

Mobiliuosiuose įrenginiuose atsinaujinkite arba iš naujo iš „Google Play“ ar „App Store” atsisiųskite programėlę „Švaros centrai“. 

Taip pat galite paskambinti mūsų klientų aptarnavimo centrui +370 700 66600.