2022-11-28

Laimės valandos Alytuje

Alytiškiai iki gruodžio 22 dienos galės džiaugtis Laimės valandomis Express plovykloje. Kiekvieną dieną 17-19 val. atsiskaitantys tiek kasoje, tiek SMART būdu (naryste.svarosbroliai.lt arba mobilioje aplikacijoje), galės įsigyti bet kurią vienkartinę plovimo programą su 35% nuolaida. Primename, kad su MIDI, MAXI ir VIP plovimo programomis galėsite naudotis siurbliais ir kilimėlių valymo aparatais visiškai nemokamai.

Visiems, kurie dar nesilankė naujutelaitėje Express plovykloje Alytuje – informuojame, kad ją rasite adresu Santaikos g. 2. Darbo dienomis dirbame 7:30-21:00 val., šeštadieniais 8:00-21:00 val., o sekmadieniais 9:00-21:00 val.

Naujoje plovykloje yra įrengtos dvi įvažiavimo juostos, čia veikia ir dvi kasos: įprasta kasa bei greitoji kasa, skirta įsigijusiems abonementą arba atsiskaitantiems už vienkartinius plovimus SMART būdu, taip pat yra 8 siurblių zona su patogiais siurbliais bei kilimėlių valymo prietaisais. Technologiškai inovatyvioje Alytaus tunelinėje plovykloje itin didelis dėmesys skiriamas paslaugų kokybei – joje naudojamos automobilių paviršius saugančios ir puoselėjančios cheminės valymo priemonės, įrengtos minkštos nuolat lubrikuojamos šluostės. Vairuotojai gali rinktis iš kelių skirtingų programų, sausinimą moderniais galingais džiovintuvais ir padangų blizginimo paslaugą. Bendrovės tvarumo tikslų padeda siekti pažangi vandens perdirbimo sistema.

Puoškime Alytų švariais automobiliais!

Labai Jūsų lauksime!

Akcijos sąlygos

 • Akcija galioja „Švaros broliai” vardu veikiančioje Express tunelinėje automobilių plovykloje Alytuje, Santaikos g. 2.
 • Akcija taikoma esamiems ir naujiems klientams, atsiskaitantiems už plovyklos vienkartinių plovimų paslaugas kasoje ir SMART būdu. SMART atsiskaitymo būdą galite pasirinkti atsisiuntę Express tunelinių plovyklų mobiliąją programėlę arba apsilankę https://naryste.svarosbroliai.lt/
 • -35 % nuolaida taikoma visoms vienkartinėms plovimo programoms nuo 2022-12-01 iki 2022-12-22 (imtinai).
 • Nuolaida yra taikoma nuo konkrečioje plovykloje galiojančios kainos.
   • Nuolaidos kodo pritaikymas gali užtrukti iki 2 min.
    • Akcija nėra taikoma ir SMART paslaugos neteikiamos transporto priemonėms, teikiančioms pavėžėjimo, keleivių ir / ar krovinių vežimo už atlygį paslaugas ir / ar priklausančioms tokią veiklą vykdantiems subjektams, taip pat – automobilių nuomos paslaugas teikiančioms įmonėms (įskaitant automobilių dalinimosi paslaugas teikiančias įmones) bei galiojantį neribotą abonementą turinčioms transporto priemonėms. Akcijos organizatorius pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas ir taisykles.