2023-04-27

Kodėl automobilio salone yra svarbu kokybiškas oras?

Ar kada nors susimąstėte, kuo kvėpuojate, automobilio salone?

Alergenai ir mikroorganizmai
Tiesioginę įtaką mūsų sveikatai turi net ir plika akimi beveik nematomi dalykai. Ilgainiui, net ir nepriekaištingai švarus automobilio salonas neapsaugo nuo to, jog vėdinimo ir kondicionavimo sistemoje per laiką susikaupia dulkės, purvas bei drėgmė. Tai yra tobula terpė bakterijoms, pelėsiui arba kitiems mikroorganizmams veistis.

Vėdinimo sistemos dezinfekavimas
Norint išvengti nemalonaus kvapo arba alergijų, būtina reguliariai dezinfekuoti automobilio vėdinimo sistemas. Mūsų profesionalai gali pasiūlyti dezinfekavimo sprendimus, kurie nereikalauja automobilio vėdinimo sistemos išardymo.

Salono filtro pakeitimas
Laiku nepakeistas salono filtras gali būti pagrindinė vieta, kuri ir sukelia nemalonų kvapą ir dar labiau teršia automobilio saloną. Salono filtrą rekomenduojame keisti po kiekvieno žiedadulkių sezono

Taigi, norint pasirūpinti ne tik automobilio technine būkle, bet ir savo sveikata, svarbu nepamiršti rūpintis ir salono švara bei jaukumu. Atminkite, kad automobilio salonas yra vieta, kurioje praleidžiame nemažai laiko, todėl svarbu užtikrinti sveiką orą ir higieną. Reguliariai dezinfekuojant vėdinimo sistemas ir laiku keičiant salonų filtrus, galima išvengti nemalonių kvapų, alergijų ir kitų neigiamų sveikatos pasekmių. Pasirūpinkite savo automobilio salono švara ir jaukumu, ir jums bus malonu keliauti komfortiškai ir saugiai.

Daugiau apie kokybišką orą automobilio salone galite pamatyti mūsų video reportaže: