2022-11-15

Pirmasis SMART atsiskaitymas Alytuje – tik 1ct

Kviečiame alytiškius išbandyti SMART atsiskaitymo būdą. Iki 12.02 už bet kurią vienkartinę plovimo programą Express plovykloje pirmą kartą atiskaitant internetu – mokėsite tik 1ct, pasinaudoję kodu SMARTALYTUS.

SMART atsiskaitymo būdas yra patogus ir greitas atsiskaitymas už vienkartinius Express plovyklos plovimus. Tereikia užsiregistruoti naryste.svarosbroliai.lt puslapyje arba atsisiųsti Express plovyklų mobiliąją aplikaciją iš Google Play ar App Store ir užsisakyti SMART mokėjimo būdą. Tokiu būdu, Jums atvykus į plovyklą, automobilio valstybiniai numeriai bus nuskaitomi automatiškai ir nereikės stoti prie kasos, o pinigai nuo Jūsų kortelės bus nuskaičiuojami plovimo metu.

Video instrukciją – kaip užsisakyti Švaros brolių Express tunelinių plovyklų vienkartinį SMART mokėjimą galite peržiūrėti čia.

Primename, kad su MIDI, MAXI ir VIP plovimo programomis galėsite naudotis siurbliais ir kilimėlių valymo aparatais visiškai nemokamai.

Visiems, kurie dar nesilankė naujutelaitėje Express plovykloje Alytuje – informuojame, kad ją rasite adresu Santaikos g. 2. Darbo dienomis dirbame 7:30-21:00 val., šeštadieniais 8:00-21:00 val., o sekmadieniais 9:00-21:00 val.

Naujoje plovykloje yra įrengtos dvi įvažiavimo juostos, čia veikia ir dvi kasos: įprasta kasa bei greitoji kasa, skirta įsigijusiems abonementą arba atsiskaitantiems už vienkartinius plovimus SMART būdu, taip pat yra 8 siurblių zona su patogiais siurbliais bei kilimėlių valymo prietaisais. Technologiškai inovatyvioje Alytaus tunelinėje plovykloje itin didelis dėmesys skiriamas paslaugų kokybei – joje naudojamos automobilių paviršius saugančios ir puoselėjančios cheminės valymo priemonės, įrengtos minkštos nuolat lubrikuojamos šluostės. Vairuotojai gali rinktis iš kelių skirtingų programų, sausinimą moderniais galingais džiovintuvais ir padangų blizginimo paslaugą. Bendrovės tvarumo tikslų padeda siekti pažangi vandens perdirbimo sistema.

Puoškime Alytų švariais automobiliais!

Labai Jūsų lauksime!


Akcijos sąlygos

  • Akcija taikoma tik naujiems klientams, atsiskaitantiems už plovyklų paslaugas SMART būdu. SMART atsiskaitymo būdą galite pasirinkti atsisiuntę Express tunelinių plovyklų mobiliąją programėlę arba apsilankę https://naryste.svarosbroliai.lt/.
  • Naujas klientas – anksčiau jo automobilio valstybinis numeris nebuvo pridėtas atsiskaitant už „Švaros brolių” Express tunelinių plovyklų vienkartinius plovimus per mobiliąją aplikaciją ar internetinį puslapį.
  • Nuolaida taikoma visoms vienkartinėms programoms, užsakymo metu įvedus nuolaidos kodą SMARTALYTUS.
  • Nuolaida – vienkartinė ir taikoma tik vienam automobiliui, vienam plovimui, per visą akcijos galiojimo laikotarpį.
  • Nuolaidos kodo pritaikymas gali užtrukti iki 2 min.
  • Akcija galioja ir nuolaida taikoma plovimams nuo 2022-11-18 iki 2022-12-02 (imtinai).
  • Akcija galioja „Švaros broliai” vardu veikiančioje Express tunelinėje automobilių plovykloje Alytuje, Santaikos g. 2.
  • Akcija nėra taikoma ir SMART paslaugos neteikiamos transporto priemonėms, teikiančioms pavėžėjimo, keleivių ir / ar krovinių vežimo už atlygį paslaugas ir / ar priklausančioms tokią veiklą vykdantiems subjektams, taip pat – automobilių nuomos paslaugas teikiančioms įmonėms (įskaitant automobilių dalinimosi paslaugas teikiančias įmones) bei galiojantį neribotą abonementą turinčioms transporto priemonėms.
  • Akcijos organizatorius pasilieka teisę keisti Akcijos sąlygas ir taisykles.