2023-04-27

Variklio skyriaus valymas

Švara po automobilio variklio dangčiu, tai ne tik geras vaizdas akims, bet ir būtinybė saugiam ir patikimam automobilio veikimui. Automobilio variklio dalys turi būti švarios, kad jos galėtų veikti optimaliai ir neprisidėtų prie variklio gedimų atsiradimo. Esant švariam varikliui, jo techninė priežiūra pasidaro kelis kartus lengvesnė, nes švarus variklio skyrius leidžia lengvai pastebėti techninių skysčių prasisunkimus ar prastai izoliuotus laidus.

Švarus variklis gali padėti išvengti kitų problemų, susijusių su automobilio veikimu. Pavyzdžiui, nešvarus variklio skyrius gali prisidėti prie avarinio stabdymo sistemos gedimo, nes purvas ir nešvarumai gali sukelti avarinio stabdymo sistemos sensorių nesėkmę, o tai gali sukelti pavojingą situaciją kelyje.

Ne tik dėl tvarkingo automobilio, bet ir dėl jūsų sveikatos

Gaivus oras automobilio salone yra labai svarbus, tačiau, kai variklis dirba, o techninių skysčių sankaupos įkaista ir pradeda garuoti, automobilio salonas gali tapti užterštas.

Garai, išsiskiriantys iš šildomo variklio ir skysčių, gali turėti įtakos ne tik orui automobilio salone, bet ir vairuotojų sveikatai. Tai gali sukelti galvos skausmus, pykinimą, slogą ir kitus sveikatos sutrikimus.

Norint išvengti šių problemų, svarbu reguliariai patikrinti automobilio oro kondicionierių ir vėdinimo sistemą, kad būtų užtikrintas geriausias oras automobilio salone. Be to, reikia stebėti variklio būklę ir reguliariai keisti techninius skysčius, kad būtų išvengta jų sankaupų ir garų išsiskyrimo.

Jei pastebite blogą kvapą ar jaučiate, kad oro kokybė automobilio salone yra prasta, turite nedelsiant kreiptis į profesionalų ir atlikti reikiamus priežiūros darbus.

Švaros Brolių automobilių švaros centrai gali pasiūlyti specialias paslaugas, skirtas pasirūpinti, kad jūsų automobilio varikliaus skyrius būtų blizgantis ir padėtų išlaikyti ne tik tvarkingą automobilį, bet ir švarų orą jūsų automobilio viduje.

Daugiau apie variklio skyriaus valymą galite pamatyti šiame video reportaže: