2020-04-08

PATALPŲ DEZINFEKAVIMAS

Šiuo metu susiduriame su neeiline ir precedento neturinčia situacija visame pasaulyje. Kiekvienas suprantame, kad saugumas ir atsakingumas yra mūsų kiekvieno piliečio pareiga. Jau kelias savaites „Švaros brolių” komanda koncentruojasi į klientų apsaugą, užkertant kelią COVID_19 viruso plitimui. Dezinfekuojame ofisus, biurus, privačias patalpas, parduotuves, laiptines ir t.t. Norime atkreipti Jūsų dėmesį į šias mūsų teikiamas dezinfekavimo paslaugas:

PROFILAKTINĮ PATALPŲ DEZINFEKAVIMĄ:  

Ši paslauga, kartu su kasdieniu patalpų valymu, atliekama Jūsų patalpose, vadovaujantis NVSC rekomendacijomis, kad užtikrinti nuolatinę švarą ir sustabdyti galimą virusų plitimą.

BAIGIAMĄJĮ PATALPŲ DEZINFEKAVIMĄ:

TURIME SERTIFIKATĄ TEIKTI šią paslaugą, kuri atliekama siekiant nužudyti visus mikrobus ir virusus, esančius Jūsų patalpose. Rekomenduojame šią paslaugą atlikti visais atvejais kai patalpomis naudojamasi ir/arba jose lankosi klientai. Šią paslaugą būtina atlikti jeigu galimai COVID_19 užsikrėtęs asmuo lankėsi patalpose.

Gaukite pasiūlymą

Kodėl svarbi dezinfekcija? 

LR SAM rekomendacijos, kurios pateiktos remiantis naujausiomis tarptautinių organizacijų gairėmis, pandemijos metu pataria visas patalpas/paviršius valyti kuo dažniau, siekiant maksimaliai efektyviai sustabdyti COVID_19 viruso plitimą. Tiek kasdienė patalpų higiena (t. y. profilaktinis dezinfekavimas), tiek baigiamoji dezinfekcija yra būtinos priemonės norint sumažinti COVID_19 viruso užsikrėtimo riziką ir jį pilnai pašalinti. 

Kada geriausia atlikti patalpų dezinfekciją? 

COVID_19 virusas smarkiai pakeitė ir vis dar keičia mūsų visų požiūrį į asmeninę ir aplinkos higieną. Pasibaigus pandemijai šis (ir kiti) virusai niekur nedings, o tai reiškia, kad privalėsime skirti ženkliai didesnį dėmesį ir imtis daugiau saugumo priemonių, norint užtikrinti savo bei aplinkinių saugumą. Rekomenduojame šią paslaugą atlikti kuo greičiau, kad galėtumėte saugiai dirbti ar sugrįžti į darbus po LR paskelbto karantino pabaigos.

Kaip vyksta patalpų dezinfekavimas? 

  • Patalpos turi būti paruoštostai reiškia maksimaliai tvarkingos, stalai ir kiti paviršiai neapkrauti, daiktai sudėti į jiems skirtas vietas;
  • Patalpose negali būti pašalinių žmonių;
  • Maksimalus efektyvumas pasiekiamas tik tuomet, kai dažniausiai liečiami paviršiai (t. y. stalai, rankenos, san. mazgai) yra švarūs ir nuvalyti. Dėl to atlikdami šią paslaugą pirmiausiai nuvalome patalpose esančius dažniausiai liečiamus paviršius bei juos dezinfekuojame su specialiomis priemonėmis;
  • Po paviršių nuvalymo, dezinfekuojame orą. Oro dezinfekavimasatliekamasnaudojant šalto/karšto rūko generatorius bei įprastus chemijos purkštuvus. Patalpa pripildoma tirštų garų, kurie “sėsdami“ padengia visus paviršius ir tarpus, nužudo ten esančius virusus bei mikrobus (įskaitant, bet neapsiribojant COVID_19), atitinkamai dezinfekuoja orą ir užtikriną maksimalią apsaugą.
  • Po pasaugos atlikimo patalpas reikia išvėdinti. Sugrįžti į jas rekomenduojama praėjus 30 ar daugiau minučių;

Paslauga ir mūsų naudojama chemija neturi neigiamo poveikio maistui, neardo konstrukcijų, neturi poveikio dažytiems paviršiams, plastikui, minkštiems audiniams ar metalui.

Gaukite pasiūlymą

Kodėl verta rinktis mus?

Kokybė – esame kokybės lyderiai švaros srityje. Užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas yra svarbiausias „Švaros brolių“ tikslas nuo pirmos kompanijos gyvavimo dienos.

Patirtis – turime ilgesnę nei 22 metų patirtį, kuri leidžia užtikrinti, kad išmanome savo darbą ir vadovaujamės aukščiausiais standartais.

Įranga bei chemija – itin atsakingai renkamės priemonės, kurios galėtų pasiekti maksimalų rezultatą.

Lankstumas bei greitis – ieškome individualių sprendimų, kad užtikrinti Jūsų saugumą per greičiausiai įmanomą laiką.

Gaukite pasiūlymą